Mep Sistem Bilişim Teknolojileri

Mep Sistem, sektörde yazılım ve bilişim teknolojileri alanında yıllardır edinmiş olduğu deneyim ve tecrübelerle; ihtiyaçlarınızı anlamak, uzmanlık alanlarınıza odaklanmanıza yardımcı olmak, işlerinizde daha verimli ve başarılı olabilmenizi sağlamak amacı ile kurulmuştur.

Şirket Profilimiz

Hizmetlerimiz

Tüm Hizmetlerimiz

Yazılım Geliştirme

Gereksinimlerinizi doğru şekilde analiz ederek, ihtiyacınıza özel yazılımlar geliştiriyoruz. Ayrıca entegrasyon projelerine hayat veriyoruz.

Daha Fazla
Danışmanlık Hizmetleri
Mep Sistem, önde gelen bilişim teknolojileri ve veri yönetimi yetenekleriyle birlikte onlarca yıllık CBS uzmanlığına sahiptir. CBS ihtiyaçlarınızı karşılamanın yenilikçi ve uygun maliyetli yollarını sağlayabiliriz. ESRI Arcgis veya açık kaynak çözümlerin geliştirme ve uygulama konusunda deneyimliyiz.
Daha Fazla
Bakım ve Destek
Bir yazılım çözümü geliştirmek veya satın almak ve bunu kurumsal altyapınıza entegre etmek, yazılım sisteminizin yaşam döngüsündeki ilk aşamalardır. Mep Sistem olarak, esnek ve kapsamlı bir bakım ve destek programı sunmaktayız. Teknik talepler ve sorunlar, müşterilerin tercih ettikleri ortamlar üzerinden sağlanmaktadır.
Daha Fazla
Proje Yönetimi
Proje yönetimi hizmetimiz, gereksinimlere göre projeleri planlama, koordine etme ve yürütme konusunda uzmanlaşmıştır. Kavramsallaştırmadan tamamlanmasına kadar
uçtan uca proje çalışmasıyla
ilgili faaliyetlerin tamamı gerçekleştirilir.
Daha Fazla
Dış Kaynak Kullanımı
Odağınızı yeniden temel iş fonksiyonlarına kaydırın ve teknoloji uzmanlarımızı ekibinize ekleyin. Mep Sistem dış kaynak kullanımı hizmetleri, BT’nizin tam optimizasyonla çalışıp çalışmadığı veya azaltılabilecek maliyetler olup olmadığı konusunda endişelenmeden, işe geri dönmenize olanak tanır.
Daha Fazla

Konum Bazlı Verilerinizi ESRI ArcGIS Çözümümüz İle Görselleştirin

Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS), verileri toplamak, yönetmek ve analiz etmek için bir çerçevedir. Sektöre özel CBS uygulamaları geliştiriyor, verilerinizin gücünü ortaya çıkarıyoruz.

Doğal Kaynaklar ve Çevre
Alt Yapı
Ulaşım
Sağlık
İdari
CBS Çözümlerimiz

Fiber Ağ Planınızı Tasarlayın

Erricson Network Engineer çözümümüz ile ağ sistemlerinizi tasarlayın, görüntüleyin ve geliştirin!

Fiziksel Şebeke Planlama ve Yönetimi
Kablosuz Şebeke Planlama ve Yönetimi
Operasyonel ve İş Destek Sistemleri (OSS / BSS)
Telekom Çözümlerimiz

Sistem ve Veritabanı Yönetimi Uzmanlığımız ile Güçlü Çözümler Üretiyoruz

Güçlü ve kararlı bir altyapının oluşturulması, gereksinimlerin analiz edilmesi ve sistem tercihinin doğru kriterlerle yapılması ile başlar. Altyapınızı yaşam sürecinde uzman ekibimiz ile güvende tutuyoruz.

Arama Motoru
Bilgi Sistemleri İzleme (Monitoring)
Loglama Altyapısı
Önbellek Servisleri
İş Zekası ve Veri Madenciliği
Sistem ve Veritabanı Yönetimi

Alanında uzman ekibimiz ile ihtiyacınız olan çözümü sunmaya hazırız.

Coğrafi Bilgi Sistemleri, Sistem ve Veritabanı Yönetimi, Merkezi Lisans Yönetimi, Telekom Çözümleri ve daha bir çok alanda ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri

size özel üretiyoruz.
Çözümlerimizi Keşfedin

İş Ortaklarımız

İhtiyacınız olan hizmete yönelik en profesyonel çözümü, alınının uzmanlarıyla işbirliği içinde sunuyoruz.

ESRI
ERRICSON
OPENLM
CELLULAR EXPERT