Hakkımızda • Mep Sistem Bilişim Teknolojileri

Hakkımızda

Şirket Profili

Mep Sistem, sektörde yazılım ve bilişim teknolojileri alanında yıllardır edinmiş olduğu deneyim ve tecrübelerle; ihtiyaçlarınızı anlamak, uzmanlık alanlarınıza odaklanmanıza yardımcı olmak, işlerinizde daha verimli ve başarılı olabilmenizi sağlamak amacı ile kurulmuştur.

Şirketimiz, başta Coğrafi Bilgi Sistemleri olmak üzere, Telekom Yazılım Çözümleri, Sistem ve Veritabanı yönetimi ana faaliyet alanlarında katma değerli çözüm ve hizmetler sunmaktadır. Telekom sektörüne yönelik, Kablolu/Kablosuz Şebeke Planlama ve Yönetimi, Telekom Envanter Yönetimi konularında uzmanlaşarak Ericsson ve ESRI işbirliği ile müşteriye özgü anahtar teslim projeler geliştirmektedir.

Mep Sistem, alanında uzman ekibi ve dünya çapında yetkin iş ortaklarının iş birliği ile yazılım geliştirme, entegrasyon, bakım ve destek, proje yönetimi ve IT danışmanlık hizmetlerini kaliteli ve güvenilir bir şekilde sağlayarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Vizyon

Şirket olarak sürekli daha iyiyi arayarak bilgi teknolojileri konusundaki yetenek ve tecrübelerimizi arttırmak, müşterilerimize firmalarını geleceğe taşımaları için ihtiyaç duydukları bilgiyi sağlayan uzun süreli teknoloji ortakları arasında yer almaktır.

Misyon

Teknolojik yenilikleri takip ederek, müsterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik kaliteli çözümler sunmak ve bu hizmetleri kesintisiz ve güvenilir bir ortamda müsterilerimize sağlamaktır.